Reth Nesh

Zbuloni historinë tonë

Hotel Sherifi ndodhet buze detit ne Sarande, 400 m nga plazhi Maestral dhe 550 m nga plazhi VIP. Hoteli ka dhoma familjare. Në hotel, dhomat janë të pajisura me një ballkon. Dhomat e Hotel Sherifi kanë ajër të kondicionuar dhe TV me ekran të sheshtë. Stafi është gjithmonë në dispozicion për të dhënë këshilla në recepsion. Plazhi Santa Quaranta është 600 m larg Hotel Sherifi.

Lehtesirat & Komoditetet

Kondicioner

Dhomat familjare

Kafshët shtëpiake nuk lejohen

Plazh

Rezervimi është i sigurt

Stafi flet anglisht

.

Ejani dhe kaloni pushimet tuaja me ne!

Galeria