Miresevini ne

HOTEL SHERIFI

Rreth nesh

Disa fjale per ne
Hotel Sherifi ndodhet buze detit ne Sarande, 400 m nga plazhi Maestral dhe 550 m nga plazhi VIP. Hoteli ka dhoma familjare. Në hotel, dhomat janë të pajisura me një ballkon. Dhomat e Hotel Sherifi kanë ajër të kondicionuar dhe TV me ekran të sheshtë. Stafi është gjithmonë në dispozicion për të dhënë këshilla në recepsion. Plazhi Santa Quaranta është 600 m larg Hotel Sherifi.

Akomodimi

Zgjidh dhomen perfekte per ty

Dhome Dopio

Dhome katershe

Dhome treshe

Facilitete

Dhoma ku ndalohet duhani

Dhoma familjare

Plazh

Ajer i kondicionuar

Vendi perfekt për të qëndruar

Shpëtoni nga rutina juaj e përditshme dhe ejani në Vila Sherifi.